Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

27 kwietnia 2024, imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

MKS wygrał sparing
2010-07-17 18:23:19
Drugi sparing MKS-u Mława przyniósł skromną wygraną. Na własnym boisku, nasi czwartoligowcy pokonali 2:1 Motor Lubawa (III liga warmińsko-mazurska), a bramki zdobyli młodzieżowcy, Artur Gawęda i Mateusz Piotrowski

Spotkanie powinno się zakończyć bardziej okazałym zwycięstwem mławian. Podopieczni Pawła Taranowskiego nie mieli żadnych problemów ze stwarzaniem sobie dogodnych okazji strzeleckich,  brakowało jednak skuteczności. Sam Jakub Wróblewski mógł ustrzelić hat-tricka, w pierwszej połowie pocelował w poprzeczkę, a potem nie wykorzystał dwóch świetnych okazji strzeleckich. Szczęścia zabrakło także Rafałowi Brzozowskiemu – po jego strzale z rzutu wolnego piłka zatrzymała się na słupku.

Ostatecznie wynik meczu otworzył w 35. minucie Artur Gawęda, strzelając z 5 metrów do siatki,  po świetnym podaniu od Piotra Króla.
Gospodarze utrzymali jednobramkowe prowadzenie  do 60. minuty – goście wyrównali po rzucie rożnym. Na szczęście ostatnie słowo należało do MKS-u, przytomny strzał głową Mateusza Piotrowskiego wylądował w bramce.