Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

22 maja 2024, imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Na hali sportowej jaśniej i oszczędniej
2017-02-03 06:43:48
Od Nowego Roku Mławska Hala Sportowa oferuje swoim klientom lepszą jakość oświetlenia. Dotychczasowe przestarzałe oprawy oświetleniowe zostały zastąpione nowoczesnymi LED. Wedlug dyrektora Dariusza Sowińskiego celem oświetlenia obiektów sportowych jest umożliwienie bezpiecznego uprawiania sportów, oraz właściwych warunków do ich oglądania, zarówno pod względem widoczności samej akcji jak i wygody publiczności.
W zależności od poziomu rozgrywek (międzynarodowe, krajowe, regionalne, lokalne, trening i sport rekreacyjny) określa się klasy oświetlenia (I, II i III). Dzięki nowym oprawom sprawność świetlna w obiekcie „wskoczyła” z III na II. Jak dalej relacjonuje dyrektor, kolejnym niezwykle istotnym warunkiem są idące za zmianą duże oszczędności - byłe już oprawy metahalogenowe o dużej mocy zastąpiła oszczędna oprawa LED. Oczywiście oszczędności nie będą wynikały tylko z niższego poboru prądu, ale również z braku generowania bieżących napraw konserwacyjnych. Nowe oprawy LED objęte są kilkuletnią gwarancją, a sam zakup powinien się zwrócić w przeciągu 36 miesięcy. 

- Bardzo cieszy nas fakt, że po niespełna miesiącu od wymiany docierają do nas pozytywne informacje od naszych klientów oraz osób współpracujących z naszą halą. Całą operację wymiany oświetlenia można było przeprowadzić dzięki przemyślanemu zarządzaniu budżetem oraz dobrej współpracy z zarządem powiatu mławskiego - podkreśla dyrektor MHS. Źródło: MHS
Autor: Oprac. el
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

dodał: ~Te uczeń zs3 • data dodania: 2017-02-05
Co prawda zabolała? Drzwi w szatniach obite blachą to chyba dla przyjemności też nie zamontowali !

dodał: ~psl • data dodania: 2017-02-05
Ale dyrektor jest z PSL i basta !

dodał: ~Nata • data dodania: 2017-02-04
Panie Dyrektorze. Wątpię aby czytał Pan ten piach! ale jeśli już to proszę robić swoje i nie przejmować się komentarzami. Zawsze znajdzie się kilku zakompleksionych przed komputerem. Niemal codziennie czytam jak źle traktuje się publiczne pieniądze a tu taka budująca wiadomość. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w dalszych działaniach...

dodał: ~uczeń zs 3 • data dodania: 2017-02-04
te sportowiec a skąd wiesz co robią uczniowie ?

dodał: ~do do Marek • data dodania: 2017-02-04
człowieku nie byłeś na halach w innych miastach - jakie jest sprzątanie zaraz po każdej imprezie . parkiety są na błysk. tutaj rzeczywiście jest brudno i bardzo zimno - to są fakty.

dodał: ~do sarsa • data dodania: 2017-02-03
Tak wżarł się ale w twoją klawiaturę przy laptopie...

dodał: ~sarsa • data dodania: 2017-02-03
tam brud aż sie wżarł w podłogę, niestety ybardzo brudno

dodał: ~Max • data dodania: 2017-02-03
Problem leży gdzie indziej. Sam byłem świadkiem jak ludzie idą do szatni zmienić obuwie a później grają w tych co przyszli, oszukują. Podobnie było na basenie, nikt się nie mył a później bakterie w wodzie. Musi się zmienić mentalność i podejście bo na tę chwilę nie szanuje się budynków użyteczności publicznej, dostałby jeden z drugim karę finansową to by się nauczył...

dodał: ~Sportowiec • data dodania: 2017-02-03
Przede wszystkim to korzystające CZYŚCIOCHY niech zaczną zmieniać buty i przestaną pluć gdzie popadnie bo czasem przejść nie można!To samo dotyczy uczniów!

dodał: ~jaro • data dodania: 2017-02-03
tam sie nie można położyć , jest tak brudno !Nie sprzątają !

dodał: ~Do Marek • data dodania: 2017-02-03
A gdzie widzisz ten brud? czy chcesz być po prostu złośliwy? Korzystam z Hali kilka razy w tygodniu i nie dostrzegam problemu choć ludzi przewija się tam multum a pracowników trzech na krzyż. Co do oświetlenia to bajka, nie zamienię tej hali na żadną inną...Pozd.

dodał: ~Marek • data dodania: 2017-02-03
I brudno. Zapomnieliście dodać.

wszystkich komentarzy: 12
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Wpisz tylko pierwszy, trzeci oraz czwarty znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon