Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

01 maja 2024, imieniny: Józef, Jeremiasz, Filip - Święto Pracy

Tylko Ada na podium
2010-07-12 09:08:36
Siedmioro mławian walczyło o główne nagrody dziewiątego już Pikniku w Górznie (pow. brodnicki) w siatkówce plażowej. Na podium znalazło sie miejsce dla Adrianny Próchniak - wspólnie z koleżanką z Torunia Moniką Kozianowską finiszowała na drugiej pozycji.

Natomiast w rywalizacji mężczyzn startowały trzy nasze duety. Najlepiej poszło Piotrowi Domżalskiemu i Szymonowi Zejerowi - w sobotę 3 lipca wygrali swoją grupę eliminacyjną. A dzień później walczyli w finale, ostatecznie jednak lokaty medalowe nie zajęli (sklasyfikowani na czwartym miejscu).

Młodszy brat Piotra, Paweł występujący z Maciejem Prusinowskim wylądował w przedziale miejsc 5-8, a Bartosz Ordak i Tomasz Szwęch 9-12

Źródło: własne
Autor: karmel