Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

10 maja 2024, imieniny: Antonina, Izydor, Antoni

Pierwszy sukces Wieczfnianki
2010-08-02 11:42:54
Do soboty ekipa z Wieczfni prowadzona przez mławianina Rafała Markiewicza ponosiła w sparingach same porażki. Ta zła passa została jednak w końcu przerwana, w derbowym starciu Wieczfnianka pokonała 5:1 drużynę z Konopek.

Pojedynek mógł zostać rozstrzygnięty już do przerwy, podopieczni Markiewicza

mieli dużo okazji do zdobycia goli. Ostatecznie skończyło się na jednym trafieniu – autorstwa Jacka Szypulskiego. Najlepsze szanse na podwyższenie wyniku zmarnowali dwaj wychowankowie mławskiego MKS-u Hubert Lemanek i Łukasz Smorągiewicz (pocelował w poprzeczkę).

Więcej goli przyniosła druga połowa, na listę strzelców wpisali się Markiewicz, Arek Walczak (z rzutu karnego), Bartłomiej Chmielewski i Mateusz Gołębiewski. Rywale odpowiedzieli raz – Marcina Chmielewskiego pokonał Grzegorz Komorowski.

Po środowej wygranej nad Kuczborkiem, za ciosem poszli piłkarze ze Strzegowa. Wczoraj rozbili na wyjeździe Iskrę Narzym aż 6:0

W sobotę 7 sierpnia dojdzie do ostatniego sparingu strzegowian – na własnym boisku zmierzą się z Wieczfnianką.

Źródło: wlasne
Autor: karmel