Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

05 maja 2024, imieniny: Irena, Waldemar, Iryda

Relaks poległ pierwszy raz. Trójka samodzielnym liderem
2017-01-13 07:46:40
Prowadzący w tabeli Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki zawodnicy Trójki odnieśli czwarte z rzędu zwycięstwo. Przerwa świąteczno-noworoczna im nie zaszkodziła, bez większego trudu pokonali debiutantów z Kuriera Express Kozłowo.

Tylko premierowy set przyniósł większe emocje, ostatecznie wszystko rozstrzygnęło się w końcówce. Mławianie okazali się skuteczniejsi. Triumfowali różnicą pięciu punktów, a co ważne dla losów całej konfrontacji poszli za ciosem. Efekt był taki, że wygrali pewnie 3:0. Ten wynik w połączeniu z pozostałymi oznaczał, że Trójka została samodzielnym liderem.

TS Relaks pozbawiony wsparcia m.in. Pawła Kucińskiego i Flipa Kowalczyka przegrał pierwszy mecz w sezonie. W rywalizacji z obrońcami tytułu Dre-Marem nie był w stanie ugrać nawet jednego seta. Natomiast słabo spisujący się Transmik zanotował czwartą z rzędu wpadkę. Tym razem nie potrafił zatrzymać konkurentów z Technokabla.

Szósta seria zostanie rozegrana w środę 25 stycznia. Pauzować będzie zespół Technokabla, natomiast De Luxe zmierzy się z Kozłowem, Trójka z Relaksem i Dre-Mar z Transmikiem.

V kolejka: Transmik – Technokabel 0:3 (-16, -19, -19), TS Relaks – Dre Mar Żuromin 0:3 (-22 -21, -21), Kozłowo – Trójka 0:3 (-20, -17, -14), De Luxe – pauza

1. Trójka 4 11 12:2

2. TS Relaks 4 8 9:5

3. De Luxe Team 4 8 9:6

4. Kurier Ekspres Kozłowo 5 8 10:9

5. Technokabel 5 6 8:11

6. Dre-Mar Żuromin 4 4 6:9

7. Transmik 4 0 0:12

Źródło: MHS Mława