Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

19 czerwca 2024, imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna

Wystawa „Takie tam w Żurominie”
2017-01-23 06:38:21
Nowy rok 2017 Galeria „13” rozpoczyna wystawą fotograficzną młodej i bardzo utalentowanej Sandry Budki pt. „Takie tam w Żurominie”. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek. 27 stycznia o godz. 18 w galerii mieszczącej się w Centrum Medycznym przy ul. Żwirki 26 w Mławie.
Materiał prezentowany na wystawie liczy 25 prac, na których autorka ukazuje w niekonwencjonalny sposób przyrodę, krajobrazy Żuromina i okolic, dodatkowo wkomponowując w zdjęcia pierwiastek architektury - tej zabytkowej i współczesnej. Przedstawia ogóle piękno i historię tej części Mazowsza. Choć tytuł jej pierwszej, autorskiej wystawy jest dość przewrotny, to jednak fotogramy dotyczą jej małej ojczyzny, której jest wielką orędowniczką.
 
W programie spotkania znajdzie się m.in. przedstawienie sylwetki i dokonań autorki, konkurs, recital muzyczny w wykonaniu wicemiss Północy Elżbiety Domżalskiej z Mławy.
 
Sandra Budka – uczennica Gimnazjum nr 2 w Żurominie, fotografią zajmuje się od ponad roku. Swoje hobby traktuje bardzo poważnie. Stara się włożyć w nie całe serce i poświęcić mu każdą wolną chwilę. W miarę możliwości nie rozstaje się ze swoim aparatem, gdyż w każdej chwili może coś ciekawego zobaczyć i zrobić dobre zdjęcie. Przez cały czas uczy się profesjonalnego fotografowania. Uwielbia podróże, a co za tym idzie, poznawać nowe miejsca i uwieczniać je za pomocą aparatu. Najczęściej fotografuje przyrodę, martwą naturę, ludzi i wydarzenia lokalne. Interesuje się muzyką, dużo słucha ale także sama śpiewa i gra na gitarze.
 
Wystawę będzie można oglądać do 15 lutego od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia przychodni.
 

 Źródło: Janusz Dębski, opiekun galerii
Autor: Oprac. el
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału.
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Przepisz tylko pierwszy oraz trzeci znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon