Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

21 lipca 2024, imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powrót do materiału "GDY ROZUM ŚPI..."

dodał: ~prostownik • data dodania: 2017-02-01
Bolka nie było do tej pory w żadnym szkolnym podręczniku. Więc jak można mówić, że Bolek został usunięty w nowej podstawie programowej?

dodał: ~Tylko ja • data dodania: 2017-01-01
Panie Danielu, pomimo wielu różnic poglądy polityczne mam podobne do Pańskich i uważam, że trzeba głośno mówić o tym co nam się nie podoba w polskiej polityce. Wielu z tych, którzy teraz uważają, że Pańskie negatywne opinie o władzy są nudne i niepotrzebne, ostro krytykowało poprzedni rząd. Teraz są w stanie sprzedać wolność i swobody obywatelskie za marne 500 zł i "powstania z kolan" - śmieszne.

dodał: ~Aldona • data dodania: 2016-12-30
Panie Danielu, moim zdaniem upiory już dawno zostały obudzone i mają się całkiem dobrze. Wręcz kwitną sobie w polskim piekle zawiści i nienawiści. Jestem rozczarowana Pana nierealistyczną oceną działań partii rządzącej. PIS złamał wszystkie zasady demokracji; obraża nieustająco suwerena, nagminnie łamie prawo w tym konstytucję, a przede wszystkim - pokazuje pogardę dla myślących inaczej. Czy Pan tego nie widzi?

dodał: ~Daniel Kortlan • data dodania: 2016-12-23
Historycznie biorąc, czasem trzeba podejmować rewolucyjne działania, ale w moim odczuciu to nie jest ten moment. Tu jednak jest „pies pogrzebany” i tutaj teraz my Polacy toczymy tytaniczny spór. Często nieświadomie, angażując emocje, a nie rozum. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo nasza przyszłość zależy od tego, jak ten spór zakończymy.

dodał: ~Daniel Kortlan • data dodania: 2016-12-23
I pewnie mam demencję, ale nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek, gdziekolwiek pisał „peany” na cześć PO (przypominam sobie natomiast krytyczne uwagi na temat opozycji, lidera PO Grzegorza Schetyny, etc). Co nie zmienia faktu, że mój stosunek do rządu PiS jest faktycznie krytyczny, ale nie z uwagi na program, lecz z uwagi na ewidentne zapędy autorytarne, próbę unicestwienia obowiązującej konstytucji.

dodał: ~Daniel Kortlan • data dodania: 2016-12-23
Gdybym pisał książki, zajmowałbym się egzystencjalnymi problemami ludzi, bo tylko one mają uniwersalistyczny wymiar. Ale ja tylko piszę artykuły...

dodał: ~Daniel Kortlan • data dodania: 2016-12-23
Rozumiem też Pani podejście do polityki. Ale gdybym tak myślał, to chyba bym nigdy nic na tematy społeczne nie napisał. Nie tylko polityka jest „brudna”, życie w różnych swoich niezliczonych manifestacjach ma nieodmiennie dobrą i złą stronę. Proszę zobaczyć, co dzieje się w szpitalach, w sądach, więzieniach, na ulicach miast…wszędzie w świecie.

dodał: ~Daniel Kortlan • data dodania: 2016-12-23
Aneta Kowalska: cieszę się, że sobie to wyjaśniliśmy jeszcze przed świętami. Sam nikogo nie atakuję i nie lubię być bezpodstawnie atakowany. Przyjmuję przeprosiny i życzę dobrych Świąt.

dodał: ~Aneta Kowalska • data dodania: 2016-12-23
Przepraszam za pewne nieścisłości. Brudne pieniądze to dotyczy polityków, bo polityka jest niestety brudna.
Przepraszam Panie Danielu i wesołych świąt.
Może i pisze Pan o różnych sprawach, ale uszczypliwość w stosunku do PIS jest gołym okiem widoczna w każdym Pana felietonie, a peany pochwalne w stosunku do PO.
Nie jestem zwolenniczką ani obecnych, niektórych poczynań PIS, ani niektórych poczynań PO.

dodał: ~Daniel Kortlan • data dodania: 2016-12-23
Jeżeli ktoś będzie usiłował mi coś wmawiać wystąpię na drogę sądową.

dodał: ~Daniel Kortlan • data dodania: 2016-12-23
Bo ja stwierdzam wyraźnie i z całą odpowiedzialnością że w ciągu ostatniej dekady i dłużej napisałem wiele różnych tekstów dla różnych czasopism i portali i NIGDY nie wziąłem nawet jednego grosza honorarium. Podobnie było z całą moją działalnością społeczną, na niwie kultury, etc. Wiem że to hejterów nie przekona bo to oni mają „brudne” myśli i intencje, ja jednak brzydzę się jakimikolwiek przekrętami. I brzydzę się ich insynuacjami. Świadczą o nich jak najgorzej.

dodał: ~Daniel Kortlan • data dodania: 2016-12-23
W felietonach piszę o sprawach naszego kraju, o tym co dzieje się w sądach, trybunałach, w oświacie, w mediach, o tym co współczesne, tu i teraz. Ktoś może tego nie lubić i niech sobie czyta kryminały (albo co chce). Ale nie wolno bezkarnie obrażać. Jeżeli się sugeruje że grzebię w „brudnych” sprawach bo mam z tego „brudne” pieniądze to ja proszę o jakiekolwiek na to dowody. Choćby o cień dowodu.

dodał: ~Daniel Kortlan • data dodania: 2016-12-23
Aneta Kowalska: Żyjemy w czasach hejtów i różne hejty ja też muszę tolerować. Jednak komentarz Anety Kowalskiej (wątpię czy jest to prawdziwe nazwisko) jest wyjątkowo perfidny, jest zniesławieniem. Nie pozwolę na to żeby ktoś przyklejał mi błoto. Pomijam już aspekt etyczny, że pisze kalumnie przed Świętami. Niektórzy tak mają i żaden psycholog tu nie poradzi. Rozumiem że nie lubi „felietonów politycznych”. Choć nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś taki masochistycznie je czyta.

dodał: ~Aneta Kowalska • data dodania: 2016-12-23
Polityka była, jest i będzie brudna.
Każdy człowiek jest inny i każdy odbiera wszystko inaczej, dlatego jest ciekawie i nieprzewidywalnie na świecie.
P.Daniel lubi grzebać w tych brudach jak zbieracze złomu w śmieciach, no cóż: pieniądz to pieniądz, a że brudny to nie szkodzi (niektórym).
Nie lubię osobiście felietonów na tematy polityczne, a jak ktoś ciągle tapla się w tym politycznym rynsztoku i widzi tylko demony PIS, to współczuję, ale moim zdaniem winien się zgłosić się do psychologa.

dodał: ~Mławiak • data dodania: 2016-12-22
Bardzo celny tekst. Popieram w 110%

dodał: ~Observer • data dodania: 2016-12-22
Pięknie piszesz o sobie.
Tak, masz rację, lepiej się nie odzywaj, bo pisząc, rozwiewasz wszelkie wątpliwości.
Gdyby głupota miała skrzydła, ty byłbyś z Ziemi w ogóle niewidoczny, bo tak wysoko byś latał

dodał: ~Beata • data dodania: 2016-12-21
Panie Danielu,gratuluję jak zwykle b.dobrego felietonu i bardzo trafionego tematycznie do tego co się dzieje. Pomysły PiS są skandaliczne.Mam nadzieje,że dojdzie do przedterminowych wyborów.Jednak za tych rządów,do zasiadania w komisji wyborczej mi nie po drodze. Życzę Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt.

dodał: ~Marcjanna • data dodania: 2016-12-21
Pan Daniel pisze prawde,rząd PIS doprowadził do niebywałego rozłamu,to grożne

dodał: ~z bliska • data dodania: 2016-12-21
Observer, ku przestrodze, to już kiedyś MARK TWAIN powiedział cyt. Lepiej nie odzywać się wcale, i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwosci.

dodał: ~AS • data dodania: 2016-12-21
Nie ma co komentować, psy szczekają karawana idzie dalej kolejny przewidywalny felieton, wieje nudą. Wesołych Świąt wszystkim ludziom dobrej woli.

1 2 następna wszystkich komentarzy: 30
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: OpuœÌ pierwszy oraz czwarty znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon