Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

21 lipca 2024, imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

Policja poszukuje Bartosza Krisjanisa
2017-02-01 12:42:13
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego wydanego w dniu 10 stycznia 2017 r. przez Sąd Rejonowy w Działdowie, w celu zatrzymania:
Bartosza KRISJANIS , s. Marka
ur. 07.08.1989 r.
ostatni adres zamieszkania: Mława, ul. Bajkowa 

- Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.).  Ponadto , zgodnie z art. 280§2 k.p.k. , osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer  997 lub 112 (z telefonu komórkowego) – podaje Komenda Powiatowa Policji w Mławie. Źródło: KPP Mława
Autor: Oprac. el
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału.
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Wpisz jedynie pierwszy oraz drugi znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon