Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

20 czerwca 2024, imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Tomasz Kędzierski z Mławy szefem BOR-u
2017-01-31 06:29:29
Gen. bryg. Andrzeja Pawlikowskiego odwołano z tego stanowiska w piątek, 27 stycznia. Jak poinformowała RMF FM premier Beata Szydło, złożył dymisję ze względów zdrowotnych. Jego obowiązki pełni dotychczasowy zastępca płk Tomasz Kędzierski.
Ze strony internetowej Biura Ochrony Rządu możemy dowiedzieć się, że  płk Tomasz Kędzierski, urodził się  6 marca 1976 r. w Mławie. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie (tytuł inżyniera) oraz Wydziału Administracji i Zarządzania, na kierunku Administracja Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie (tytuł magistra w zakresie służb porządku publicznego).
 
W BOR-ze służy od 1998 r., jest ekspertem związanym z bezpieczeństwem i ochroną najważniejszych osób w państwie. W latach 2006-2010 pełnił służbę przy realizacji działań ochronnych w grupie ochrony osobistej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
 

Od grudnia 2015 r. pełnił funkcję zastępcy szefa BOR-u, a w roku ubiegłym był między innymi dowódcą operacji wizyty Ojca Świętego Papieża Franciszka podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce oraz zabezpieczenia Szczytu NATO w Warszawie. Źródło: RMF FM, BOR
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

dodał: ~WM • data dodania: 2017-01-31
Znam osobiście Pana Tomka. Porządny człowiek.Gratuluję awansu. WM.

dodał: ~odd • data dodania: 2017-01-31
Nie ma się czym chwalić. Ochraniać organy władzy dyktatury pisu to nie powód do chluby.

dodał: ~Anna • data dodania: 2017-01-31
Wczoraj , myślałam, ze może on zostanie. Gratulacje

dodał: ~ciekawy • data dodania: 2017-01-31
Gratulacje!

wszystkich komentarzy: 4
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Przepisz jedynie trzeci znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon